100% oryginalne produkty! Darmowa dostawa od 280zł

logo fmprodukty.pl
logo fmprodukty.pl

Informacje FM GROUP

informacje FM GROUP

12 października, 2023

Czy FM GROUP to dobra firma? Informacje na temat produktów, działania i marketingu sieciowego. Ciekawostki, nowości i wydarzenia

FM GROUP Chemia Gospodarcza

Firma FM Group od wielu lat wysila się w sprzedaży różnego rodzaju produktów. Utworzyła ich wiele kategorii, co umożliwia kupującym zakupy tych produktów, na których szczególnie im zależy. Jedna z tych kategorii to FM Chemia Gospodarcza. Pojawiają się w niej zapachy do odkurzaczy, mgiełki do pościeli, zawieszki na szafy, perfumy do wnętrz. Już uzyskanie odpowiedniego zapachu w mieszkaniu odgrywa bardzo istotne znaczenie. Poprzez zapachy FM uzyskuje się w całym mieszkaniu o wiele lepszy nastrój, który pozytywnie wpływa na nasze zmysły. A jest to możliwe poprzez zastosowanie odpowiednich aromatów owocowych i kwiatowych.

FM Chemia Gospodarcza dzieli się na kilka innych kategorii:

1. Do prania. Tutaj pojawiają się różnego rodzaju preparaty ułatwiające prasowanie, płyny do płukania i płyny do prania. Dzięki tym produktom Wasze ubrania będą nie tylko czyste, ale zarazem bogate w ciekawy zapach. W asortymencie FM pojawiają się produkty, które doskonale pasują do prania tkanin delikatnych i kolorowych.
2. Uniwersalne. Te ważne produkty zapewniają utrzymanie porządku w mieszkaniu. Jest to płyn przeznaczony do mycia powierzchni silnie zabrudzonych. Pojawiają się tutaj jeszcze pianki zapobiegające osadzaniu się pary wodnej, preparaty do czyszczenia szyb kominkowych i piekarników, płyny do mycia paneli laminowanych, pasta czyszcząca do metalu i płyn do mycia szyb. Nowością jest jeszcze płyn do prania dywanów i tapicerki.
3. Do Mebli. Służą one do pielęgnacji mebli. Klienci mogą zdecydować się na pojedyncze produkty, jak wosk do powierzchni skórzanych oraz na gotowe zestawy produktów do mebli. Dzięki nim wygląd, a zarazem wygoda użytkowania mebli prezentuje się o wiele lepiej.
4. Do Kuchni. Wyróżniamy takie produkty, jak: odtłuszczacz, uniwersalny odwapniacz, preparat do czyszczenia stali nierdzewnej, płyn do powierzchni i blatów kuchennych, płyn do mycia naczyń i balsam do mycia naczyń.
5. Do Łazienek. Pojawiają się tutaj preparaty służące do czyszczenia urządzeń sanitarnych i kuchennych. Przede wszystkim wyróżniamy: mleczko, preparat do czyszczenia fug, granulki do udrażniania rur i żel do usuwania kamienia i rdzy. Dodatkowo do łazienek zostały przygotowane inne produkty, jak: płyn do mycia kabin prysznicowych, płyn do mycia łazienki, żel do mycia urządzeń sanitarnych i wiele innych.
6. Do Samochodu. Są to produkty przeznaczone do czyszczenia poszczególnych elementów naszego auta. Najważniejsze z nich to preparat do pielęgnacji kokpitów, preparat do czyszczenia felg aluminiowych, perfumy do samochodu i pozostałe.

Pozostałe kategorie pojawiające się jeszcze w FM Chemia Gospodarcza to różnego rodzaju akcesoria, jak i Kosmetyki do Pielęgnacji Zwierząt.

FM GROUP Make Up

Firma FM Grup już od początku swojej działalności postawiła na sprzedaż wysokiej jakości kosmetyków. Docierają one zarówno do kobiet, jak i mężczyzn na terenie całego kraju. A dzieje się to poprzez sprzedaż, która jest prowadzona przez coraz większą grupę dystrybutorów. Oni dostarczają nam różne kategorie produktów. Jedną z nich jest FM Make UP. Co możemy o niej dokładnie powiedzieć? Jak sama nazwa wskazuje, są to produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy, jak i poszczególnych jej elementów. Warto więc przyjrzeć się poszczególnym podkategoriom, które się tutaj pojawiają.

1. Do Twarzy:
a) Podkład i bazy. Te kosmetyki umożliwiają nam wygładzenie drobnych zmarszczek i zatuszowanie por. Dodatkowo zapobiegają błyszczeniu się skóry.
b) Korektory. Pozwalają na uzyskanie skóry promiennej i wypoczęte. Są świetne na zatuszowanie oznak zmęczenia, drobnych zmarszczek i matowej cery.
c) Pudry w kulkach i kompaktowe. Gwarantują właściwe wykończenie każdego makijażu.
d) Róże. To wspaniały róż, który przyczynia się do ożywienia skóry, jak i zapewnienia jej dodatkowej ilości życia. FM dostarcza nam różne odcienia, które można dostosować do swojej skóry, jak i upodobań.
2. Na Oczy:
a) Cienie. Występuje wiele rodzajów cieni do powiek, jak: mineralne, sypkie, kaszmirowe, jak i wiele innych.
b) Kredki. Są one przeznaczone zarówno do oczów, jak i brwi. Dzięki nim malowanie jest bardzo proste. W ofercie FM pojawiają się dodatkowe flamastry dla brwi.
c) Tusze i Eyelinery. Wszystkie tusze zostały dokładnie sprawdzone przez okulistę i dodatkowych specjalistów.
3. Do Ust:
a) Peelingi i żele. To produkty zapewniające przygotowanie ust przed nałożeniem pomadki. Dbają o ich nawilżenie, jak i wspomaganie odbudowy struktury ust.
b) Błyszczyki i Pomadki. Ich jakość jest bardzo wysoka, co wpływa na stworzenie trwałego koloru, który utrzymuje się na ustach przez długi czas.
4. Do Dłoni:
a) Odżywki i kremy. Pozwalają zadbać o pielęgnację paznokci i dłoni.
b) Lakiery. Wszystkie lakiery FM zostały wzbogacone o witaminy A i E. Posiadają pojemność aż 10 ml i posiadają właściwości szybkoschnące. Dostępne są w różnorodnych kolorach głębokich.
5. Do Demakijażu:
a) Płyn micelarny. Zapewnia dokładnie usunięcie każdego rodzaju makijażu.
6. Akcesoria. W tej podkategorii produktów FM widnieją pędzle do wykonania makijażu, a zarazem szampony i spraye do pędzli.
Na przestrzeni lat dokładnie widać, jak Kategoria FM Make Up jest coraz bardziej rozbudowana.

FM GROUP Mobile

Każdy Dystrybutor FM Group ma możliwość skorzystać z oferty specjalnej sieci FM Mobile. Poprzez jej wybór otrzymuje się dodatkowe punkty, które są przeliczane na prowizje. Wszystko jest realizowane zgodnie z zatwierdzonym planem marketingowym FM Group Polska. Sprzedawca w FM ma możliwość stworzyć indywidualny mobilny salon telefoniczny. Wystarczy polegać abonament i dzięki temu każdego miesiąca uzyskiwać odpowiednie punkty, przez cały okres trwania umowy. Sieć oferuje tanie rozmowy do wszystkich w FM Group Mobile. Obniżenie kosztów na kartę bądź abonament jest możliwe poprzez wykorzystanie odpowiedniego rabatu. Pozwala on na pomniejszenie kwoty do zapłacenia nawet o 90%. Każdy ma możliwość przeniesienia swojego numeru i dołączenia do FM Group Mobile. Pozwala to na zachowanie dotychczasowego numeru. Jest to możliwe poprzez formularz online dostępny na stronie. Już w przeciągu kilku minut wypełnimy wniosek, a następnie odwiedzi nas kurier z gotowymi do podpisania dokumentami.

Jakie usługi dostarcza sieć FM Mobile?

1. Na początek należy wybrać numer Dystrybutora. Jego zamówienie jest dostępne dla abonamentu Mobile 200 i Mobile free 200. Takie możliwości posiada jeszcze Dystrybutor, który przez ostatnie 3 miesiące uzyskiwał poziom efektywności na poziomie Złota Mangolia, czyli minimum 21%. Wystarczy dobrać odpowiedni numer telefonu, który nie jest zajęty.
2. Dodatkową usługą jest Roaming. Pozwala on na prowadzenie rozmów w czasie pobytu za granicą. Wystarczy przed wyjazdem aktywować usługę poprzez wpisanie odpowiedniego kodu pod tytułem *701#. Dezaktywna odbywa się poprzez kod *701*1#. W każdym momencie można skorzystać z pomocy, która jest dostępna w Biurze Obsługi Klienta, pod numerem +48 727 900 900.
3. Internet. Z internetu można korzystać w ofercie abonamentowej. Opłaty dokonuje się za ilość przesłanych danych. Nie potrzeba więc ponosić kosztów za stałą opłatę miesięczną.
4. Specjalne numery VIP. To dla Ciebie 20 najważniejszych numerów, z którymi rozmawiasz o wiele taniej.
Zmiana numeru telefonu i taryfy. Każdy posiadasz karty Sim w sieci FM Group Mobile ma możliwość zmienić numer telefonu. W tym celu należy skontaktować się z BOK i opłacić odpowiednie koszty. Jeśli chcemy zmienić abonament bądź taryfę, również rozwiązaniem jest BOK. On poinformuje nas o wszelkich warunkach, które musimy spełnić, aby skorzystać z konkretnej oferty.

FM GROUP Kawa i Herbata Aurile

Kawa to jedna z najważniejszych produktów, która pojawia się w każdej kuchni. Jest najczęściej wybieranym napojem po wodzie. I właśnie dlatego również firma FM Group zdecydowała się na przygotowanie specjalnych gatunków Kawy i Herbaty. Kawa nosi markę Aurile. W tej grupie pojawiają się trzy kategorie kaw, czyli: Kawy Funkcjonalne, Kawy Naturalne i Kawy Aromatyzowane. Warto po kolei zapoznać się z każdą z nich.

Kawy Naturalne Aurile:

1. Excellence. Widać tutaj połączenie ziaren afrykańskiej arabiki z mokką, z samej Etiopii. Kawę cechuje aksamitny smak, który jest pozbawiony goryczy. Dodatkowo jest wzbogacona kwiatowo-winnym akcentem. Szczególnie jest polecana podczas spożywania ciast oraz deserów.
2. Espresso Experience. Kawa przeznaczona dla zakochanych w klasycznym expresso. Zostało tutaj wykorzystane połączenie 40% rubusty i 60% arabiki. Smak jest mocny, z nutami czekoladowo-orzechowymi. Zapach okazuje się lekko dymny. Najlepsza kawa dla tych, którzy uwielbiają ją spożywać bez dodatków, czyli cukru i mleka.

Kawy Funkcjonalne Aurile:

Są to kawy przygotowane przez polskich smakoszy i specjalistów od prawidłowego żywienia. Współpraca z najlepszymi kiperami pozwoliła im na uzyskanie kawy najwyższej jakości. Została opracowana na podstawie wielu badań naukowych. Dzięki temu uzyskała swój naturalny smak, jak i aromat. Są to kawy całkowicie pozbawione surowców odzwierzęcych, jak i przetworzonych genetycznie. Wyeliminowane zostały również sztuczne barwniki. Natomiast zostały wzbogacone o składniki mineralne, witaminy i dodatki uszlachetniające. To sprawia, że kawa posiada jeszcze lepsze właściwości. W tej kategorii wyróżniamy takie Funkcjonalne Kawy, jak:
1. Aurile Metabolism. Przeznaczona do utrzymywania prawidłowego metabolizmu.
2. Aurile Energy. Jej skład dostarcza energie i wigor na cały dzień.
3. Aurile Focus. Umożliwia utrzymanie koncentracji i sprawdza się przed pracą i nauką.
4. Aurile Antioxidant. Zajmuje się spowolnieniem procesu starzenia i redukcją jego efektów.
Kawy Aurile Aromatyzowane. Zostaje przygotowana z naturalnej kawy, która jest jeszcze wzbogacona o nowe kompozycje zapachowe. Wyróżniamy takie rodzaje, jak: Venilla i Irish Cream.

Herbaty FM Group

FM Group zdecydowała się jeszcze na przygotowanie 3 popularnego napoju na świecie, czyli Herbaty. W jej ofercie pojawia się na przykład Zielona Herbata Grunpowder. Jej listki są mocno zwinięte w małe kuleczki. A zalanie ich wodą przyczynia się do rozprostowania się, jak zwiększenia swojej objętości. Herbata jest wykonana ze świeżo zerwanych listków. Nie są one poddawane żadnej fermentacji. Podczas produkcji obywa się tylko ich szybkie suszenie. To pozwala na zachowanie naturalnego zapachu i aromatu herbaty. Dodatkowo herbaty FM Group są jeszcze wzbogacone o dodatkowe składniki, jak: płatki słonecznika, skórka z cytryny, trawa cytrynowa i werbena.

FM GROUP Pielęgnacja ciała

Wszystkie kobiety chcą mieć dostęp do wysokiej jakości kosmetyków, które pozwolą im zadbać o pielęgnację całego ciała. Dzięki takiej staranności uzyskują świetne wyniki i to sprawia, że są pożądane przez mężczyzn. Pomaga im w tym Damska Kolekcja Kosmetyków FM do Pielęgnacji Ciała. Pojawiają się w niej kosmetyki o różnej palecie zapachowej. Są one porównywalne z zapachami najpopularniejszych perfum, jak i wód perfumowanych FM by Federico Mahora. Aktualnie FM zadbał jeszcze o zastosowanie w tych kosmetykach nowej formuła i opakowania. W ten sposób powstały nowe balsamy, żele pod prysznic, kremy do rąk, antyprespiranty. Zapewniają one codzienną pielęgnację skóry.
Firma zadbała w tych produktach o połączenie ekologicznego opakowania z pewną funkcjonalnością. Szeroki asortyment pozwala kobiecie na zakup kosmetyków, które odpowiadają zapachom jej ulubionychperfum. Poprzez próbki jest możliwość wypróbowania zestawów do pielęgnacji ciała, które mogą stanowić świetny prezent dla Nas, jak i naszych najbliższych. Takich kosmetyków do ciała jest bardzo wiele. Warto wyróżnić kilka z nich:
1. Balsamy do ciała – perfumowane. Posiadają one cenne składniki, które korzystnie wpływają na odbudowę płaszcza hydrolipidowego naskórka. Dodatkowo nawilżają całą skórę. Wpływają na zapewnienie jej odpowiedniej jędrności i elastyczności. Zastosowano w nich pewne witaminy, na przykład B5 i E. Natomiast Alantoina zawiera cenne właściwości łagodzące, które wpływają na jedwabistość skóry. To propozycja na każdy rodzaj skóry, na każdy dzień.
2. Żele pod prysznic. Tworzone są w oparciu o zastosowanie cennych substancji pielęgnujących i oczyszczających. Dodatkowo widoczna jest witamina B5, która pozytywnie wpływa na wszelkie podrażnienia skóry. Cały kompleks składników okazuje się cenny dla skóry, zapewnia jej odpowiedni hydrobalans. Dzięki temu staje się ona o wiele bardziej przyjemna w dotyku. Ważne, że zapachy takich żeli okazują się podobne do zapachów najpopularniejszych perfum FM.
3. Kremy do rąk. Posiadają cenne składniki nawilżające, poprzez które skóra okazuje się miękka i gładka. Zastosowano formułę z witaminą A i prowitaminą B5. One sprawiają, że możliwa jest właściwa pielęgnacja skóry, jak i redukcja objawów starzenia. Cennym jej składnikiem jest jeszcze Alantoina, która redukuje wszelkie podrażnienia.

FM GROUP Perfumy

Pierwsze miejsce w firmie FM Group zajmują Perfumy. Są one produkowane na bazie tych samych komponentów zapachowych, jak inne popularne marki na całym świecie. Dzięki temu ich jakość również jest zadowalająca dla większości klientów. FM zadbał o stworzenie bogatej kolekcji zapachów. Pojawiają się specjalne nuty kwiatowe, zapachy owoców, jak i wiele innych. Są to perfumy, których zapachy potrafią skutecznie wpływać na nasze zmysły. Pewne z nich dodają nam energii, relaksują, a inne dodają zmysłowości i są przyciągające.

Wyróżnia się kilka ważnych kolekcji zapachowych FM GROUP:

1. Kolekcja Klasyczna. Tutaj każdy klient może dopasować zapach perfum według swoich różnych upodobań. Bez problemu można wyszukać tutaj perfumy, które warto zastosować idąc na zwykły spacer, a które pasują do pracy bądź na ważniejsze spotkania.
2. Kolekcja Luksusowa. Pojawia się tutaj wiele nut zapachowych. Najczęściej są wybierane zapachy świeże i subtelne, czyli: owocowe, kwiatowe i cytrusowe. Taka paleta pozwala na przeprowadzanie pewnych eksperymentów. W tej kolekcji mamy do czynienia z ciekawymi opakowaniami, czyli flakonami. Dzięki temu świetnie pasują na prezent dla bliskiej osoby. Cena takich perfum wynosi już od 55 zł.
3. Kolekcja kwiatowa. Powstawała na bazie znanych i cenionych kwiatów. Posiadają ciekawe aromaty, które utrzymują się na długi czas. Mogą przedstawiać nam pełen bukiet zapachów, który następnie rozkwita na naszej skórze. Cena perfum wynosi już od około 40 zł.
4. Kolekcja Hot. Znajdziemy tutaj intensywniejsze zapachy. Ich zaperfumowanie jest większe, bardziej intensywne i dzięki temu zapach działa o wiele dłuższej. Cena tych perfum waha się od 42 zł w górę.
5. Kolekcja Fermony. Wykorzystano w nich bezwonne substancje, które wpływają na zapewnienie większej pewności siebie, jak i atrakcyjności. Sprawdzają się na ważne spotkania i randki. Cena za 50 ml wynosi już od około 40 zł. Taka ilość perfum pozwala zdecydować się na ten zestaw, który pasuje do naszej osobowości, a zarazem do naszego rozkładu dnia. Firma FM Group poprzez dystrybutorów zapewnia specjalne próbki zapachowe. Dzięki nim klienci mają możliwość dokładnie poznać poszczególne zapachy. A następnie decydują się na większe zamówienie tych, które najbardziej im odpowiadają.

FM GROUP Partner biznesowy i Praca Sprzedawców

Firma FM Group zaprasza do nawiązania z nią współpracy, która okazuje się dla każdego Klienta, jak i Dystrybutora bardzo korzystna. Co jednak zyskuje sam członek FM Group? Po pierwsze oszczędza na samych zakupach. Mamy wtedy prawo do dokonywania zakupów w sklepie internetowym produktów FM. Otrzymujemy automatycznie 30% rabat. W każdym momencie i każdą ilość produktów możemy zakupić. Dodatkowo nie jesteśmy zobowiązani do dokonywania zakupów w przeciągu każdego miesiąca. Już decydując się na zakup Perfum FM za 34 zł, płacimy za nie tylko 24 zł. Oznacza to, że już poprzez członkostwo oszczędzamy ponad 10 zł. Oczywiście są jeszcze inne formy współpracy. Kolejna z nich to zarabianie poprzez polecanie produktów FM Group. Jeśli będąc członkiem dobrze zapoznaliśmy się z produktami FM, to następnie warto stać się jej Dystrybutorem. Ta praca polega na polecaniu produktów, co do których jakości mogliśmy przekonać się samodzielnie. Na początek polecamy te produkty wobec naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Poprzez taką reklamę otrzymujesz od FM Group regularny dochód. Jeśli Twoja grupa zdecyduje się na zakup pewnych produktów FM, to automatycznie otrzymujesz dzięki ich zakupom pewne punkty. Na przykład za ich zakup perfum o wartości 33 zł, otrzymujesz prawie 20 pkt. Jeśli uzyskasz 300 pkt, to otrzymujesz na koncie premie w wysokości 9 zł. Dodatkowo masz wtedy zapewnioną marżę na wszystkie sprzedawane produkty, która wynosi 43%.

Dalsze zarabianie jest możliwe poprzez budowanie odpowiedniej sieci dystrybucji. Polega to na wyszukanie odpowiedniej ilości osób, które mogłyby zainteresować się naszymi produktami i przez cały czas będą chciały z nami współpracować. Taka praca w FM Group nie wymaga od ciebie poświęcenia kapitału. Wystarczy, że poświęcisz swój czas i siły. Dzięki temu okażesz się managerem, którzy wokół siebie będzie posiadał coraz większą grupę osób, które okażą się dalszymi dystrybutorami. Powiększ swój biznes w FM Group przez Stronę Dystrybutorską. Wszyscy dystrybutorzy mają możliwość rejestracji własnej strony, na której to będą prowadzili sprzedaż produktów FM, które zostały przez nich wypróbowane. To pozwoli im budowanie odpowiedniej sprzedaży online. Przez pierwszy rok nie muszą ponosić kosztów za posiadanie takiej strony. Następnie każdego miesiąca ponoszą minimalne opłaty.

Co zapewnia Strona Dystrybutorska FM Group?

Dzięki niej masz dostęp do własnej strony, która zapewnia Ci świetną wizytówkę. To pozwoli Twoim potencjalnym klientom przekonać się do Twoich produktów, jak i zachęcić do nawiązania współpracy. Dodatkowo zyskujesz narzędzie, które pozwala Ci dalej rozwijać swój biznes w FM. Służy Ci ono do wymiany informacji z osobami pojawiającymi się w Twojej strukturze. Strona Dystrybutorska to jeszcze świetny sposób na pozyskanie nowych członków. Wystarczy tylko zadbać o właściwe pozycjonowanie takiej strony.

You May Also Like…

UTIQUE – luksusowe perfumy i olejki

UTIQUE – luksusowe perfumy i olejki

Najnowsza kolekacja UTIQUE to kwintesencja luksusu. Znajdziemy w niej trzy wyjątkowe zapachy, które skomponowane są w taki sposób, aby dodawać zmysłowych doznań i zapewniać...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

0
    0
    Koszyk
    Koszyk pustyWróć do sklepu