do kasy suma: 0,00 zł
Programy motywacyjne FM World 0
Programy motywacyjne FM World

FM World dba o swoich partnerów biznesowych i od pierwszego dnia gdy się rejestrują oferuje im wsparcie. Programy motywacyjne są dostosowane do poziomu zaangażowania i oferują różne benefity by zachęcić do jeszcze intensywniejszej wspólnej pracy. W skład nagród - w zależności od poziomu efektywności - wchodzą: dodatkowe rabaty, dodatkowe lub nawet podwójne wynagrodzenia, ekstrabonus na dom, wakacje w najróżniejszych zakątkach świata połączone z profesjonalnym szkoleniem oraz oczywiście luksusowe samochody takie jak Mercedes-Benz klasa S i Porshe Panamera 4S.

Na dobry początek

Program kierowany dla nowych i jeszcze niedoświadczonych partnerów biznesowych FM World. Pomaga w lepszym zapoznaniu się z produktami i firmą. Jeśli w pierwszych 3 kolejnych miesiącach swojej współpracy z FM World osiągniesz minimum punktowe określone w regulaminie to otrzymasz bonus w postaci zestawu produktów FM w okazjonalnej cenie.

Premia kwartalna

Program skierowany dla aktywnych partnerów biznesowych. Jeśli przez 3 kolejne miesiące złożysz zamówienie na produkty o minimalnej wartości punktów wyznaczonej w regulaminie to otrzymasz aż 25% sumy rabatu handlowego z tych 3 miesięcy. Niestety z tego programu mogą korzystać tylko osoby nie korzystające z programów “Witaj w domu” i “Na dobry początek”.

Witaj w domu

Własny dom to cel do którego dąży wielu z nas. FM World wspomaga nas w tych dążeniach programem Witaj w domu. Jeśli posiadasz przynajmniej 6 aktywnych osób, które udało Ci się zrekrutować i spełniasz wszystkie wymagania zawarte w regulaminie to możesz otrzymać bonus na dom w wysokości nawet 2000 zł. Bonus nie jest jednorazowy i przysługuje za każdy miesiąc, w którym spełniasz warunki. Również partnerzy z poziomu 9-18% o 6 odnogach mogą ubiegać się o podwójne wynagrodzenie/rabat handlowy.

Wyprawa po wiedzę

Program stworzony dla partnerów biznesowych z poziomu 0-18%. Program jest szkoleniem, które odbywa się we wcześniej wyznaczonym miejscu na świecie. Warunkiem zakwalifikowania się jest skok poziomu bazowego na indywidualny poziom docelowy i utrzymanie go przez 2 miesiące.

Aktywna rekrutacja

Specjalny program motywacyjny dla polecających, który prezentuje szansę na dodatkowy zarobek dla osób rekrutujących. Nowy partner biznesowy otrzymuje do 30% rabatu od ceny katalogowej, a polecający otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie zależne od tego ile punktów wypracował nowy partner. Dodatkowo polecający może otrzymać dodatkowy bonus za co 5 (5,10,15,...) osobę zaproszoną do współpracy.

Carmotion

Program dla partnerów biznesowych z poziomu efektywności: 15%,18% oraz Złote Magnolie. Jest to program, który ma wspomóc nowych, ale doświadczonych partnerów w rozwoju biznesu. Po spełnieniu wszystkich wymogów zawartych w regulaminie otrzymamy dodatkowe wynagrodzenie na spłatę rat leasingu lub koszt wypożyczenia długoterminowego.

Droga do sukcesu. Luksusowy program samochodowy

Mercedes-Benz, Mazda czy nawet Porshe to samochody, które mogą być Twoje. Wystarczy tylko wziąć udział w programie motywacyjnym “Droga do sukcesu”. Mogą w niej wziąć udział partnerzy, którzy osiągnęli poziom Złotej Magnolii lub wyższy trzy razy pod rząd.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie
Blog kategorie
Bestsellery
81 HOT INTENSE PERFUMY FM GROUP
81 HOT INTENSE PERFUMY FM GROUP
43,95 zł
szt.
18 HOT INTENSE PERFUMY FM GROUP
18 HOT INTENSE PERFUMY FM GROUP
43,95 zł
szt.
 NUTRICODE SLIM EXTREME
NUTRICODE SLIM EXTREME
299,00 zł 249,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl