do kasy suma: 0,00 zł
Jak znaleźć ulubiony zapach w FM Group 0
Jak znaleźć ulubiony zapach w FM Group

FM Group ma w swojej ofercie setki perfum, skąd więc masz wiedzieć, który jest dla Ciebie? Może już masz swój ulubiony zapach i chcesz go komuś polecić, jednak nie wiesz na której stronie katalogu znajdują się szczegóły. Katalog FM oprócz przejrzystego spisu treści posiada również specjalne tabelki ze spisem perfum. Możesz tam znaleźć rozpiskę rodzin i nut zapachowych, listę perfum oraz odpowiednie strony na których można je znaleźć w katalogu. Korzystanie z nich jest niebywale proste i intuicyjne. Strona, na której umieszczony jest spis zapachów jest dostępna w spisie treści.

Spis perfum FM

Spis zapachów bazuje na kilku tabelach: rodziny i nuty zapachowe oraz numer i położenie w katalogu.

 

Jak widać pierwszy spis nie zawiera jedynie perfum, ale również kosmetyki o tym samym zapachu. Podział na główne rodziny zapachowe z rozgałęzieniem na dodatkowe nuty zapachowe gwarantuje szybkie i bezproblemowe odnalezienie perfum, które mogłyby nas zainteresować. Gdy już odnajdziemy ten jeden interesujący nas zapach nie pozostaje nic innego jak odnieść się do kolejnej tabeli gdzie możemy znaleźć stronę, która skrywa wszystkie szczegóły naszego wyboru.

Każdy perfum w katalogu ma wypisane nuty: głowy, serca, bazy, które się w nim zawierają. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej dopasować zapach do naszych preferencji. Możemy również pominąć ten krok i po wyszukaniu interesującego nas zapachu po prostu wyszukać go w naszym sklepie.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Bestsellery
18 HOT INTENSE PERFUMY FM GROUP
18 HOT INTENSE PERFUMY FM GROUP
82,00 zł 73,90 zł
szt.
 NUTRICODE INNER BALANCE
NUTRICODE INNER BALANCE
315,00 zł
szt.
52 HOT INTENSE PERFUMY FM GROUP
52 HOT INTENSE PERFUMY FM GROUP
82,00 zł 73,90 zł
szt.
Pure 134 PERFUM MĘSKI FM GROUP
Pure 134 PERFUM MĘSKI FM GROUP
74,00 zł 66,90 zł
szt.
Kategorie
Blog kategorie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl