Kategorie
FM Mobile

FM GROUP Mobile

Zapraszamy do skorzystania z oferty FM GROUP Mobile - polskiej sieci telefonii komórkowej firmy FM WORLD, która oferuje wiele usług o atrakcyjnych planach cenowych. FM Mobile to przede wszystkim wysoka jakość. Infrastruktura Polkomtela na której opiera się sieć FM Mobile gwarantuje świetny zasięg i szybki internet LTE. W ofercie FM GROUP Mobile firmy FM WORLD znajdziemy: Abonament z telefonem, Abonament bez telefonu, abonament rodzinny, Internet i usługę na kartę. To co wyróżnia FM Mobile od innych sieci to możliwość zarabiania na polecaniu sieci FM Mobile innym osobą. Atrakcyjna oferta cenowa sprawiła, że FM Mobile cieszy się coraz większą popularnością wśród konsumentów.

 

FM Mobile Best Move! - abonament z telefonem

W przypadku abonamentu z telefonem BEST MOVE! możemy zdecydować się na różne opłaty miesięczne, które warunkują ilość pakietu Internetowego oraz dostępne modele telefonów komórkowych. Cała oferta abonamentu FM Mobile niezależnie na jaki pakiet się decydujemy daje Nam nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Nielimitowane są także sms i mms do wszystkich sieci, a także co jest hitem nielimitowane połączenia wideo. Szczegółowy plan na jaki możemy zdecydować się w ofercie abonamentu FM Mobile - BEST MOVE! dostępny na zdjęciu poniżej.

 

FM Mobile Best Move! free - abonament bez telefonu

FM Mobile w ofercie BEST MOVE! free bez telefonu posiada 4 plany cenowe , które warunkują ilość pakietu Internetowego. Poszczególne plany FM Mobile BEST MOVE! free dają Nam nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Nielimitowane są także sms i mms do wszystkich sieci, a także co jest hitem nielimitowane połączenia wideo. W przypadku najtańszej opcji FM Mobile Best MOVE free za 19,90zł bez limitu nie są jedynie wiadomości sms i mms, za które płacimy 0,19 zł. W przypadku jeśli zdecydujemy się na FM Mobile BEST MOVE! free 29,90 - korzystamy z aktualnej promocji, w której za pierwsze pół roku płacimy 1zł za swój abonament, a kolejne 12 miesięcy 29,90 zł. Szczegółowy plan na jaki możemy zdecydować się w ofercie abonamentu FM Mobile bez telefonu - BEST MOVE! free dostępny na zdjęciu poniżej.

 

Internet FM Mobile NetFM i NetFM free

FM Mobile w swojej ofercie posiada również abonament Internetowy. Możemy tu wybrać dwie taryfy: NetFM i NetFM free. NetFM to trzy pakiety cenowe, które dostępne są z dodatkowymi urządzeniami. Wśród pakietów możemy wybrać: netFM 30 (30GB Internetu, umowa 24-mc) w cenie 39,99 zł; netFM 50 (50GB Internetu, umowa na 24 m-c) w cenie 59,99 zł; netFM 100 (100GB Internetu, umowa na 24-mc) w cenie 99,99zł. W przypadku FM Mobile netFM free (bez urządzenia dodatkowego) oferta jest analogiczna do netFM z tym że poszczególne pakiety kosztują 10zł mniej i umowa zawarta jest na 12 miesięcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl