do kasy suma: 0,00 zł

SUPLEMENT DIETY DETOCOL COLWAY

Kod produktu: detocol
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt.

Opis

SUPLEMENT DIETY DETOCOL COLWAY

DetoCol to suplement, który pomoże w oczyszczeniu organizmu z grzybów pasożytów i bakterii. DetoCol nie uchodzi za lek odrobaczający ,jest produktem stosowanym w diecie nieinwazyjnej. Na rynku dostępne są inne suplementy odgrzybiające, które mogą przynieść szybciej efekty, ale nie są do końca dobre dla naszego organizmu. Suplement diety Detocol Colway  ma zadanie w wolnym tempie oczyścić organizm bez konieczności zmiany trybu życia. Produkt jest odpowiedni dla osób, które w naturalnym domowych warunkach chcą oczyścić organizm nie naruszając przy tym normalnego stylu życia.
W dzisiejszych czasach społeczeństwo poświęca dużą uwagę oczyszczaniu organizmu. Ludzie szukają różnych sposobów jak pozbyć się z organizmu pasożytów, które doprowadzają do zachwiania normlanego funkcjonowania naszego organizmu. W wielu przypadkach do naszego ciała nie dopływa taka ilość substancji odżywczych, mikroelementów i protein jaka powinna. Zbagatelizowanie tego problemu może doprowadzić nawet do poważnych chorób.
firma-colway Przeznaczenie:

Suplement diety Detocol Colway przeznaczony jest dla osoby dorosłej. Pojedyncze opakowanie zawiera 30+30+30 tabletek, które należy spożyć w ciągu jednego miesiąca, pamiętając o regularnym stosowaniu po jednej kapsułce rano w południe i wieczorem. DetoCol najlepiej przyjmować 3 razy w roku zachowując system miesięcznego przyjmowania kapsułek. Nie zaleca się zwiększać wskazanej dawki dobowej. Suplement może być stosowany z innymi tworząc zróżnicowaną dietę.

Profilaktyka:

DetoCol zaleca się osobą które w przeszłości miały do czynienia z pasożytami takimi, jak: nużeniec ludzki (Demodex folliculorum) i nużeniec krótki (Demodex brevis), włosogłówka (Trichuristrichiura), a szczególnie przywrami, osoby, które jedzą surowe mięso lub ryby, powinny profilaktycznie spożywać suplement co dwa miesiące..

Przeciwwskazania:

Produktu nie powinno się stosować jako środek odrobaczający od owsików i innych pasożytów dziecięcych. Preparat nie jest również zalecany do walki z tasiemcem, w takich przypadkach należy skonsultować się z właściwym lekarzem. Suplementu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące,

Wrażliwość na składniki preparatu:
Oddziaływanie preparatu może być inne u każdej osoby. W przypadku uczulenia na któryś ze składników suplementu lub w przypadku rozwolnienia trwającego dłużej niż dwa dni należy przerwać jego przyjmowanie.

Składniki:
- olej z czystka
- ekstrakt 4: 1 z kory drzewa mrówkowego
- ekstrakt 4: 1 z fiołka trójbarwnego
- ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej standaryzowany na 10 % kwasu glicyryzynowego
- ekstrakt 4:1 z mniszka lekarskiego
- ekstrakt z ostryżu długiego standaryzowany na 40% kurkuminoidów
- ekstrakt 4: 1 z mięty pieprzowej
- ekstrakt z czosnku standaryzowany na 2% allicyny
- ekstrakt 4:1 z części naziemnych bylicy piołunu
- substancja przeciwzbrylająca – węglan wapnia
- żelatyna wieprzowa (kapsułki miękkie)
- żelatyna rybia (kapsułki twarde)

Pozytywne skutki jakie daje nam oczyszczanie organizmu z pasożytów i grzybów oraz wydalanych przez nie produktów przemiany materii( bardzo często toksyn) jest niepodważalne i bezpośrednie, a co ważne efekty są odczuwalne przez człowieka w bardzo szybkim tempie.

Zawartość netto: 47,70: 3 blistry ,,RANO" (30 kapsułek po 670 mg), 3 blistry ,,POŁUDNIE" (30 kapsułek po 455 mg), 3 blistry ,,WIECZÓR" ( 30 kapsułek po 465 mg)

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl